Logo

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2007 GOD.UVEZEN OD CH

Број на оглас: 3035414 | Објавен на: 20.11.2018, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 5.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KIA SORENTO 2.5 UVEZEN OD SVAJCARIJA,FUL OPREMA ,PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,REALNI KM.SO SERVISNA KNISKA....BEZ ZAMENI.....

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 pero

Потврден огласувач