Logo

PECHKA GORENJE - POVLNO!!!

Број на оглас: 3035418 | Објавен на: 17.01.2019, 15:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PECHKA VO ISPRAVNA SOSTOJBA
TEL. 077/980 280
TEL. 070/253 230

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 TONI

Потврден огласувач