Logo

MOTOR ZA FORD FOCUS 1.9 TDCI

Број на оглас: 3035436 | Објавен на: 01.06.2019, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: focus

Tип на делови: Мотори

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


MOTOR VO DOBRA SOST. MENJAC, DIZNI,PUMPA VISOK PRITISOK,

 Скопје    Општина: Чучер Сандево

Прати Е-Маил

 BOSKO

Потврден огласувач