Logo

MERCEDES E 250 CDI

Број на оглас: 3035457 | Објавен на: 12.02.2019, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 250

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 17.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E 250 CDI 2009 godina 150kw/204 ks.vo super sostojba.Registriran so zelen karton
do 06.02. 2020 god.servisiran.

 Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач