Logo

Slep Sluzba 24/7 profesionalen transport

Број на оглас: 3035598 | Објавен на: 01.06.2019, 10:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Нудиме можност за превоз на лесни возила, спортски и спуштени возила, комбиња, контејнери, градежни, печатарски и браварски машини. Vozemjata i nadvor od MK Transport do 4t Kontakt tel 071 361 787 i 078 361 787

  Кратово

Прати Е-Маил

  XXXX