Logo

forde konekt 2006 za delovi 18 dizel

Број на оглас: 3035648 | Објавен на: 13.04.2019, 23:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Connekt Elekreo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078 313 012 krla

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 krle

Потврден огласувач