Logo

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.4

Број на оглас: 3035662 | Објавен на: 16.10.2018, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ASTRATA E KUPENA OD OPEL STARS OHRID I E OD PRV GAZDA.
IMA 4 GUMI NOVI,NAPRAVEN E SERVIS,IMA KLIMA,ALUMINIUMSKI BANDAZI,CENTRALNO.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач