Logo

Opel Combo donesen od Germania

Број на оглас: 3035701 | Објавен на: 18.03.2019, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Combo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 35 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


super sostojba se gleda na sliki servisna kniska servisiran sega tip top novi zimni gumi prva farba proverka za kilometri kaj sakate. Registriran cela godina do 12.03.2020

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Stojancho

Потврден огласувач