Logo

wv polo

Број на оглас: 3035747 | Објавен на: 05.10.2018, 07:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava wv polo 1.9 2002 godina so pominati 140.000 realni km redovno servisirano i odrzuvano registrirano so zelen kartin do Maj 2019 za podetalni INFO BARJTE GO 075892279 ANGEL

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач