Logo

Se prodava

Број на оглас: 3035850 | Објавен на: 16.11.2018, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 323

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 1.111.111 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mazda323f 1.5 benzin plin reg klima zelen karton ekstra za tie pari

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач