Logo

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА НА OKAY МОТОРНА ДУПЧАЛКА

Број на оглас: 3035876 | Објавен на: 05.02.2019, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.900 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Моторните дупчалки за земја се произведени и увезени од Италија од најпознатиот и реномиран бренд ОКАY. Овој тип на моторна дупчалка е произведен за европски пазар со сертифициран едноцилиндричен двотактен бензин EURO II мотор за заштита од загадување на околината, здравјето и дрвјата околу нас. Моќност на моторот од 1,75KW / 8500 – 9000 вртежи во минута со зафатнина на моторот од 52.0 cm кубни. Лесна за употреба, одржување и носење до било кое место дупчалката.

Со купување на моторната дупчалка добивате:
• Гаранција од 12 месеци
• Сврдел од 100mm
• + Гратис сврдел од 150mm
• + Гратис сврдел од 200mm
• + Бесплатна достава до дома

Количините се ограничени !!!

Целосната логистика, презентација на производот и поддршка се на наша страна како и гаранција за квалитетот во гаратниот рок и вон него.

НИСКИ ЦЕНИ, ВИСОК КВАЛИТЕТ - НАЈК ПРОМ с.Дабиле - Струмица

Контакт: 072 261 251, 075 468 397, 034 523 513

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 НАЈК-ПРОМ с.Дабиле

Потврден огласувач