Logo

Dell 3542 gaming laptop

Број на оглас: 3035962 | Објавен на: 15.10.2018, 04:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Dell

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 16.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Cpu intel i5-4210u
2x Gpu gforce 820m & intel hd
Hdd 500gb
Ram 4gb 1600hz
Baterija drzi 1 chas

Mnogu zacuvan sostojba 9/10

Zamena mozna za monitor 24 inch.
ponuda na viber

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач