Logo

Roland VA-7 , Korg TR , Juzisound Total Sampler

Број на оглас: 3036020 | Објавен на: 07.12.2018, 13:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Rolandot e opremen so mnogu ritmovi , ima FC pedal i e ekstra socuvan. Korgot e mnogu socuvan i so mnogu boi. Juzisound cisto nov ne koristen.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач