Logo

BMW 330D

Број на оглас: 3036030 | Објавен на: 14.01.2019, 06:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 330

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 173 kw / 235 ks

Цена: 5.000 €
5.399 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 330d 231hp 2007g karavan kolata nema nikakva maana pali vozi kozen enterier golema navigacija i mn drugo oprema...
tel za kontakt - 078 234 617 Boban

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач