Logo

Serum za rast na trepki i vegi

Број на оглас: 3036065 | Објавен на: 12.04.2019, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на лице

Вид на оглас: Се продава


Серум за раст на трепки и веѓи.

Поттикнува раст на веѓите и трепките и спречува опаѓање на влакната.Го удвојува волуменот на трепките,ги продолжува и ги прави посилни.Ги храни и ги регенерира .Уникатна формула и моќност која делува директно на фоликулите на влакната делувајќи на молекуларно ниво на подобрување на нејзината виталност и трајност.Се нанесува навечер пред спиење. Брзи и видливи ефекти за 1 месец.Цена супер: 300 денари.

Огласи од: Darko

Darko

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач