Logo

ПАНЕЛ ГРЕЈНО ТЕЛО ПОВОЛНО

Број на оглас: 3036332 | Објавен на: 18.10.2018, 01:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.300 МКД
2.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


ЦЕНА 2300 ДЕН 1,2 KW

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач