Logo

Seat ibiza 1.2

Број на оглас: 3036387 | Објавен на: 04.08.2019, 19:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e od prv gazda so realna kilometraza kupena vo Makedonija na nea se funkcionira prefektno

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Orce

Потврден огласувач