Logo

Persiski macinja.

Број на оглас: 3036548 | Објавен на: 19.10.2018, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Вид на оглас: Се продава


Се продава преубаво бело машко персиско маче. Мачето е прочистено од паразити, со научени хигиенски навики. возраст на мачето 5 месеци. Цена 100 еври

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач