Logo

Samsung J5 2017

Број на оглас: 3036835 | Објавен на: 15.10.2018, 09:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J5

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 8.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Продавам Самсунг Ј5 2017година користен 2 месеци со гаранција од Т-Мобиле
Тел. контакт: 077542994

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Ххх

Потврден огласувач