Logo

opel vectra c opc line 3.0V6 180hp cdti

Број на оглас: 3036999 | Објавен на: 01.07.2019, 20:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 7.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo ,,top,, forma na 20.09.2018 uvezena od germanija plateni site davacki i registrirana do 06.10.2019. Kolata ne e vozena vo mk, kompleten servis pominato 230000km ,18`` aluminiumski bandazi, stranicni sedista so koza, potrosna 8l/100km

 Валандово

Прати Е-Маил

 darko