Logo

Ursus c 360 edhe rimorkjo

Број на оглас: 3037054 | Објавен на: 06.10.2018, 15:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Shitet traktor Ursus c 360 edhe rimorkjo 3t info ne tel 070451118
Se prodava traktor Ursus c 360 i prikolka 3 t info na tel 070451118

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Burim

Потврден огласувач