Logo

Passat 1.9 D

Број на оглас: 3037116 | Објавен на: 17.11.2018, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava passat 1.9D 131KS 6 brzini vo besprekorna sostojba napraveno kompleten servis moze da se vide proba vo sekoe vreme

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 slave

Потврден огласувач