Logo

Chrysler voyager 2.5crdi

Број на оглас: 3037118 | Објавен на: 01.07.2020, 00:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chrysler

Модел: Voyager

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Napraven kompleten servis novi gumi zelen karton cena po dogovor

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 v

Потврден огласувач