Logo

Fiat 500 Grand Tourismo GT

Број на оглас: 3037227 | Објавен на: 15.06.2019, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: 500

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Fait 500 Grand Tourismo GT
2010
1.4 16V
73.5KW
94544KM
OZ alu felni 17"
Bosse
Registriran so zelen karton do 2020 fevruari

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Auto Lyss CH

Потврден огласувач