Logo

SEAT IBIZA 1.4 TDI 75 ks. 2007 god..

Број на оглас: 3037299 | Објавен на: 15.04.2019, 09:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT IBIZA 1.4 TDI 75 ks. 2007 god..
So mnogu oprema i mnogu socuvana,so site plateni davacki do registracija..

Telefon za kontakt:071-555-599..

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач