Logo

Reno scenik 19dci 2001 god kupeno od prv gazda

Број на оглас: 3037374 | Објавен на: 17.10.2018, 22:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet napravaen so ful oprema fabricna navigacija

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач