Logo

lada niva 1600 benzin /plin

Број на оглас: 3037542 | Објавен на: 14.10.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 1993

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Лада нива 1600 бензин/плин 4x4 93 година,регистрирана до 02/2019 ,во исправна состојба ,цена по договор. Контакт телефон 072-318-713 Лазо.

 Кратово

Прати Е-Маил

 Љупчо Смиљковски

Потврден огласувач