Logo

Samsung A3 2016 so skresen ekran

Број на оглас: 3037622 | Објавен на: 11.10.2018, 22:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: A3 2016

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Skrsen ekran i touch

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 MIKA

Потврден огласувач