Logo

Se prodava MAN.tga440

Број на оглас: 3037695 | Објавен на: 27.10.2018, 19:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


SE prodava MAN.tga 440 2007god
Kamjonot e vo odlicna sostojba
So novi gumi i napred i nazat
Zameneti diskovi napred i nazad i novi plocki
Kamjonot e momentalno vo Svedska
Za poveke informaci na kotakt samo na viber 078814087

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач