Logo

Vlezna vrata 220×140 aluminska

Број на оглас: 3037783 | Објавен на: 13.11.2018, 16:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Алум. врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kako nova ne ostetena so 3 kluca ipravna so edno krilo

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач