Logo

Aparat za zavaruvanje inverter kzubr

Број на оглас: 3037785 | Објавен на: 28.02.2019, 11:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava aparat za zavaruvanje inverter
Kzubr
13 mm izlez na kabli
Vo ispravna sostojba


Info na tel 078 264 525
Info na tel 078 264 525

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  Ivica

Потврден огласувач