Logo

AUDI A3 2.0TDI 05

Број на оглас: 3037876 | Објавен на: 16.11.2018, 17:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 3.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


AUDI A3 2.0TDI 140ks 6-BRZINI 2005GOD NA REALNI 206.000km SO FUL OPREMA, NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!!!
- MOZNI ZAMENI CENA 4500eur
- K&S AUTO

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 K&S-AUTO

Потврден огласувач