Logo

Touchscreen Samsung neo I9060i

Број на оглас: 3037895 | Објавен на: 11.10.2018, 22:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: I9060i

Боја: Blue

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ekranot e odlicno socuvan bez niedna grebnatinka

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 MIKA

Потврден огласувач