Logo

Ovogodisni orevi nad 100 kg berovski organski

Број на оглас: 3037897 | Објавен на: 08.11.2018, 21:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 148 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Вид на оглас: Се продава


Ovogodisni orevi organski ekstra kvalitet berovski okolu 300 kg

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач