Logo

Nintendo DSLite NDSL

Број на оглас: 3038011 | Објавен на: 14.12.2018, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Nintendo Wii

Вид на оглас: Се продава


Исправно и добро зачувано Nintendo ds lite со оргинален полнач и една игра

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач