Logo

Asus Rog-Strix 1070Ti 8gb

Број на оглас: 3038074 | Објавен на: 17.02.2019, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 22.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Grafickata e vo prefektna sostojba i ima 1 godina garancija

 Zoran

Потврден огласувач