Logo

BMW 745d 330ps V8 12/2006

Број на оглас: 3038096 | Објавен на: 07.10.2018, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 745

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 242 kw / 329 ks

Цена: 12.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 745d so registracija do februari 2019.
Kolata e mnogu socuvan, so mnogu oprema. Samo za tie sto znat sto barat.
Ima eklusivna oprema
-vakum na vrati
-greac na volan
-greac na zadni i predni sedista
-masaza na sedista
-tempomat distronic (adaptive)
-soncev krov
-navigacija, bluetooth, CD changer, Aux i drugi. Kolata ima realni 320000km, motorot e odlicen.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Ferhan

Потврден огласувач