Logo

Marshall JCM 900

Број на оглас: 3038244 | Објавен на: 18.02.2019, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 850 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Вид на оглас: Се продава


Се продава Marshall JCM 900 (100w).
Hi Gain Dual Reverb (Model 4100) + Cab 4x12 со Celestion звучници.

За повеќе информации контактирајте ме преку е-пошта или Viber.
ninopageleabra@gmail.com
+46765911697

Поздрав, Нино

 Nikola

Потврден огласувач