Logo

Талпи од цреша и елементи од буково дрво

Број на оглас: 3038247 | Објавен на: 16.11.2018, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Суви талпи од цреша, дебелина 5цм.
Елементи од буково дрво.

Цена по договор.
Контакт тел. 075/485-105 Кире.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Благоја