Logo

OPEL//////ASTRA/////

Број на оглас: 3038248 | Објавен на: 20.10.2018, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор
2.190 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


REGISTRIRANA/ SERVISIRANA/Pali vozi.TOP// LPG///A test/1.4 motor/klima+elektrika

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 dimce

Потврден огласувач