Logo

Mercedes S320 CDI

Број на оглас: 3038249 | Објавен на: 14.12.2018, 17:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 173 kw / 235 ks

Цена: 9.500 €
9.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostojba.
Moze zamena za pomalo vozilo od ponova godina na proizvodstvo.
Moze da se carini (okolu 2500 evra) i prefrli na makedonski tablici.
Za kesh ekstra cena!!!

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач