Logo

Mazda6 2.0D

Број на оглас: 3038250 | Објавен на: 13.07.2019, 00:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 89 kw / 121 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sega uvezen od Germania so site plateni davacki do registracia .
Mnogu socuvan so realni 200.000km poseduva servisna kniska.
Za poveke info tel.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Hasan

Потврден огласувач