Logo

BANDAZI 5×112 18" (passat.golf5.audi.seat.touaran.)

Број на оглас: 3038401 | Објавен на: 14.10.2018, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
400 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


BANDAZI 5X112 18
REZERVNI BANDAXI SO GUMI NOVI 5X112

GOLF5
GOLF6
TOURAN
TIGUAN
SEAT
AUDI
OPEL

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач