Logo

MERCEDES A170 CDI 2002G (AUDI.BMW.SEAT.PASSAT.OPEL

Број на оглас: 3038406 | Објавен на: 15.10.2018, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 170

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 76 kw / 103 ks

Цена: 1.290 €
1.490 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO DOBRA SOSTOJBA SERVISIRANA KOMPLET.

REGISTRIRANA DO 8 2019 GOD
PLATEN DANAK

GUMI NOVI
KLIMA
EURO KUKA ZA VLECENJE
EL. NA STAKLA

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач