Logo

Se prodava frizder za dlaboko zamrznuvanje od 400l

Број на оглас: 3038450 | Објавен на: 26.11.2018, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Frizder za dlaboko zamrznuvanje od 400l vo dobra sostojba

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 todorce

Потврден огласувач