Logo

BMW

Број на оглас: 3038497 | Објавен на: 16.12.2018, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, i apsolutno se funkcionira na nea. Registrirana e pred dva dena (08.10.2018). Za poveke informacii kontaktirajte me.

 Кавадарци    Општина: Росоман

Прати Е-Маил

 Firco Komerc

Потврден огласувач