Logo

AERBAK ZA TOURAN 2004-2009 KOPLET

Број на оглас: 3038667 | Објавен на: 22.10.2019, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: tuaran

Tип на делови: Останато

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


AERBAK E KOPLET
VOLAN
KAISI DVA KOMADA
DVA AERBAKA VOZACKI I SUVOZACKI SO MASKKA

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач