Logo

Нови мп5 плеери

Број на оглас: 3038724 | Објавен на: 12.12.2018, 22:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.699 МКД
3.799 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Вид на оглас: Се продава


Се продваат нови мп5 плеери за кола
Големина 7инчи(18х6.8х10)цм
Излезна моќ 4х45w
Плеерите имаат порт за usb, aux излез, може да се поврзе со bluetooth.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач