Logo

Kompjuter i monitor asus

Број на оглас: 3038962 | Објавен на: 12.11.2018, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: 80 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Модел на процесор: Celeron

Тип на хaрд диск: HDD

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Kompjuter i monitor asus
Intel celeron 3.3ghz
2gb ram ddr2
80gb hdd
HD5570 1GB DDR5
DVD RW
NAPOJUVANJE 500W

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 mario

Потврден огласувач