Logo

SE PRODAVA AUDI A3 1.9 TDI 110 K.S

Број на оглас: 3039024 | Објавен на: 10.12.2018, 16:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 3.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- Audi A3 1.9 Tdi 110 ks
-Zatemneti zadni stakla so a-test
-Elektrika na 4 prozori
-Elektrika na retrovizori
-Preklop na retrovizori na kopce
-Recaro sedista
-Kolata e redovno servisirana so servisna smenet set rebresti kisi so zategaci i set korpa lamela i drug lager
-Kolata moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

 Кратово

Прати Е-Маил

 simon

Потврден огласувач